Keď kamaráti
robia spolu

Grafické štúdio madhand sme zakladali, keď sme boli ešte na vysokej škole. Mali sme vízie, predstavy a ciele, ktoré sme formovali. Naším spoločným menovateľom bola práve Fakulta architektúry a dizajnu na STU v Bratislave. Sme dobrí kamoši a aj dobrí kolegovia. Každý z nás je vyštudovaný dizajnér a pracujeme v umeleckom kolektíve a práve to nás predurčuje myslieť kreatívne. Myslieť inak…

Art director

Filip Račický

Creative director

Andrea Lašutová

Senior art director

Michal Brašeň

Graphic designer

Aneta Brašeňová

External illustrator

Kateřina Morgenstein

Grafické štúdio
madhand

Sme dizajnéri a vytvárame identity.

Sme malé slovenské grafické štúdio z Bratislavy. Nie všetci sme z Bratislavy, nie všetci sme malí a dokonca nie všetci sme zo Slovenska, takže sme svetoví :). Milujeme vizuálnu komunikáciu a grafický dizajn. Môžete sa prísť s nami aj porozprávať, keď pôjdete okolo Račianského mýta. Ak stihneme, tak predtým určite poupratujeme, uvaríme kávu alebo čaj. Radi vám v madhand pomôžeme vytvoriť vašu vlastnú firemnú identitu. 

 

Čo robíme?

Každý z nás navrhuje najradšej niečo iné, preferuje inú oblasť. Filip má rád identity a všetko okolo toho, čiže všetko. Katka pre nás externe kreslí ilustrácie. Andrea prichádza s kreatívnymi nápadmi pre kampane. Anet zas animuje. Skvele sa dopĺňame, lebo robíme, čo nás baví.

Navrhneme pre Vás logo, pomôžeme Vám vymyslieť názov spoločnosti a slogan. Vytvoríme vizuálnu identitu firmy, tzv. brand. Dizajn manuál je vždy súčasťou. Nová corporate identity sa potom premietne do pracovných priestorov, tlačovín, či automobilov a do digitálnej sféry. Navrhneme vám web, e-shop alebo banner. Vytvoríme vám rôzne komunikačné materiály, tlačoviny, zabalíme váš produkt. Zabezpečíme tlač pre vizitky, letáky, brožúry či katalógy, spravíme polep na auto a označíme vaše firemné priestory.  Vytvoríme nezameniteľný image firmy. Čokoľvek vám napadne.

Naše portfólio

Lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Back To Top
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Where to find us
Social