ceny

ceny

Z našich cien
neodpadnete

Vieme, že každý z nás má iné preferencie a požiadavky na firemnú identitu, jej obsiahlosť a funkčnosť. Niekomu stačí logo a vizitka, niekto potrebuje rozsiahlu vizuálnu komunikáciu. Preto sme vytvorili 2 balíky odstupňované finančne, formou a aj svojím obsahom. Kvalitná vizuálna identita je investíciou do vášho podnikania.

Potrebujem návrhnúť logo

Nemusíte sa obávať, koľko bude stáť práca grafického dizajnéra. Všetko si dopredu dohodneme a termíny dodržíme. Aby rozhodovanie bolo jednoduchšie, vytvorili sme 2 kreatívne balíky pre návrh nového loga. Platíte iba za to, čo potrebujete. Ide sa na koňa...

Návrh loga - prvý balík

1. Ste na koni

Síce najlacnejší balík, ale stále plný kreativity, odborného prístupu a dobrej nálady. Z koňa sa Vám pozerá na svet lepšie : )

Pre koho je balík určený? + -

Balík "Ste na koni" je určený pre menšie spoločnosti, živnostníkov a iných podnikateľov, ktorí chcú mať svoju vlastnú identitu a značku, ktorá ich výstižne reprezentuje.

Ako to prebieha? + -

Stretneme sa osobne alebo online. Po covide, to už naozaj nerobí problém skoro nikomu. Zoznámime sa a vypočujeme si vaše predstavy. Pošleme Vám krátky dotazník, ktorý si v kľude vyplníte, keď budete mať priestor. Tieto informácie sú pre nás potrebné pri tvorbe kvalitnej a jedinečnej identity vašej značky. Potom začneme na návrhoch intenzívne pracovať, čo znamená veľa rozmýšľať, rešeršovať a kresliť.

Ako logo prezentujeme? + -

Osobne alebo online vám v krátkej prezentácii ukážeme 2 rôzne návrhy loga. Budeme diskutovať a keď to bude potrebné, spracujeme pre vás 2 kolá korektúr. Na základe našich skúseností vieme, že tento počet korektúr stačí, aby sme vedeli odovzdať finálny návrh, s ktorým budete spokojný.

Ako logo odovzdáme? + -

Návrh loga odovzdávame v potrebných formátoch v krivkách- PDF, EPS v móde CMYK a SVG v móde RGB, bitmapové súbory - JPG, PNG v móde RGB. Súčasťou odovzdania loga je definícia farieb v móde CMYK (pre tlač) a RBG (pre zobrazenie na displejoch). Takisto uvádzame aj čiernobielu verziu loga. Súčasťou balíka "Ste na koni" je aj základný logomanuál s týmito definíciami.

Kedy za logo zaplatíte? + -

Pred začatím prác vystavujeme zálohovú faktúru vo výške 150,00 € bez DPH, ktorej uhradená suma je nevratná a slúži ako skicovné za náš čas, ktorý sme do navrhovania vložili. Zvyšnú sumu uhradíte až pred odovzdaním vami schváleného loga s logomanuálom.

Koľko to bude trvať? + -

Čas na tvorbu a odprezentovania návrhov loga je 5 pracovných dní od uhradenia zálohovej faktúry, prípadne podľa vzájomnej dohody.

Cena za balík
od € 350,00

Cena za návrh loga v základnom balíku.

Pre lepšiu predstavu o našej práci si môžete pozrieť ukážkovú prezentáciu návrhu loga. 

Návrh loga - druhý balík

2. Bežíte dostih

Explózia kreativity a dizajnu. Máte koňa a k tomu profi výbavu jockeya. Bičík nepotrebujte! Ide to samo a my by sme bičík aj tak neuvítali : )

Pre koho je balík určený? + -

Balík "Bežíte dostih" je určený pre náročných klientov, ktorí chcú vytvoriť jedinečnú značku so širokou škálou grafických a komunikačných prvkov. 

Ako to prebieha? + -

Stretneme sa osobne alebo online. Zoznámime sa a vypočujeme si vaše predstavy. Pošleme Vám krátky dotazník, ktorý si v kľude vyplníte, keď budete mať priestor. Tieto informácie sú pre nás potrebné pri tvorbe kvalitnej a jedinečnej identity vašej značky. Potom začneme na návrhoch intenzívne pracovať, čo znamená veľa rozmýšľať, rešeršovať a kresliť.

Ako logo prezentujeme? + -

Osobne alebo online vám v prvej prezentácii predstavíme 2 rôzne návrhy loga. Prvá prezentácia obsahuje kľúčové slová, statement loga, vizuálny positioning značky a jej hodnoty. V prvom kole navrhneme tiež skratky k logám a ich ikony. V priebehu prezentácie budeme diskutovať, vypočujeme si vaše dojmy a postrehy a ak to bude potrebné, spracujeme pre vás 2 kolá úprav. Na základe našich skúseností vieme, že tento počet korektúr stačí, aby sme vedeli odovzdať finálny návrh tak, aby ste boli spokojní. Po dokončení finálnej podoby loga nasleduje 2 fáza, kedy navrhneme použitie loga na vizitkách, v mailovej pätičke, či na hlavičkovom papieri. Navrhneme vám aj doplnkové vizuálne prvky identity ako symboly/piktogramy a pattern. V druhej fáze vám vieme pripraviť grafické spracovanie akéhokoľvek komunikačného materiálu, ktorý budete potrebovať.

Ako logo odovzdáme? + -

Návrh loga odovzdávame v potrebných formátoch v krivkách- PDF, EPS v móde CMYK a SVG v móde RGB, bitmapové súbory - JPG, PNG v móde RGB. Súčasťou odovzdania loga je definícia farieb v móde CMYK (pre tlač) a RBG (pre zobrazenie na displejoch). Takisto uvádzame aj čiernobielu verziu loga. Súčasťou balíka je aj dizajn manuál s grafickými prvkami.

Kedy za logo zaplatíte? + -

Pred začatím prác vystavujeme zálohovú faktúru vo výške 250,00 € bez DPH, ktorej uhradená suma je nevratná a slúži ako skicovné za náš čas, ktorý sme do navrhovania vložili. Zvyšnú sumu uhradíte až pred odovzdaním vami schváleného loga s dizajn manuálom.

Koľko to bude trvať? + -

Čas na tvorbu loga a prvej prezentácie je 10 pracovných dní od uhradenia zálohovej faktúry, prípadne podľa vzájomnej dohody.

Cena za balík
od € 750,00

Cena za návrh loga v základnom balíku.

Pre lepšiu predstavu o našej práci si môžete pozrieť ukážkovú prezentáciu návrhu loga a dizajn manuálu. Dizajn manuál obsahuje celú grafickú DNA značky a pomáha vám zachovať jednotnú firemnú identitu.

Radi vám vypracujeme
cenovú ponuku
a ešte radšej začneme
pre vás tvoriť identitu.

Máte jasnú predstavu a chcete ju zvizualizovať? Uvidieť ju na vlastné oči? Alebo predstavu ešte nemáte a potrebujete poradiť a vytvoriť kreatívny návrh? Chceli by ste redizajnovať vaše staré logo? Vytvoriť novú identitu? Alebo sa len porozprávať na tému grafický dizajn? Skúsme to!

    Back To Top
    a

    Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

    Where to find us
    Social